Akumulatory Wrocław.Akumulatory Bosch,Varta,Centra,Fiamm,Banner,Moll,Westa.Akumulatory samochodowe Wrocław.Sklep z akumulatorami.Akumulatory Wrocław ul.Kosmonautów.Akumulatory Wrocław Leśnica.Akumulatory Wrocław Kozanów.Akumulatory Wrocław Nowy Dwór.

Zapraszamy

Akumulatory na Ul. Kosmonautów 

511 1000 86

Nawigacja 51.142423, 16.904088

 

 

Producent: Moll

Kraj produkcji: Niemcy

 

Firma Moll powstała w 1945 roku. Od samego początku produkcja ma miejsce w tym samym miejscu – Bad Staffelstein – miejscowości położonej w Oberfranken, Bawarii.

Przez wszystkie te lata źródłem sukcesu przedsiębiorstwa był i jest nacisk na jak najwyższą jakość, rozwiązania praktyczne oraz rozwój.

Akumulatory Moll cechują się grubą wytrzymałą płytą. Płyta akumulatorów Moll M3 plus K2 jest produkowana w technologii odlewu grawitacyjnego, jest to technologia stosowana w akumulatorach które są produkowane na pierwsze wyposażenie. Takie rozwiązanie znacznie wydłuża żywotność akumulatora. 

Akumulatory Moll są stosowane jako pierwsze wyposażenie samochodów Audi, VW, Skoda, Seat, Karmann, Lamborghini, Porsche oraz MAN, Liebherr, Clark, Renault (ciężarowe) i Daimler. 

 

Jedynym minusem akumulatorów Moll jest dość wysoka cena, ale warto zaznaczyć że przekłada się ona na bardzo dobrą jakośc produktu a co za tym idzie na niezawodnośc w zimie oraz długie lata spokoju.